AKCESORIA POGRZEBOWE

AKCESORIA I DODATKI NA CEREMONIE POGRZEBOWE

Zapewniając kompleksową obsługę pogrzebów w Szczecinie dysponujemy wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Na szczególne wyróżnienie zasługują oferowane przez nas wieńce i wiązanki pogrzebowe, które wykonujemy ze świeżych i sztucznych kwiatów. Odpowiednio dobrane kwiaty, przybrane stosownymi dodatkami składają się na piękne kompozycje, będące gustownym symbolem pożegnania.

W asortymencie naszego Zakładu Pogrzebowego w Szczecinie znajduje się również odzież pogrzebowa, dostępna w wielu rozmiarach. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić swoim bliskim pochówek w stroju zgodnym z upodobaniami zmarłego i jednocześnie stosownym do okoliczności.

AKCESORIA POGRZEBOWE OFEROWANE PRZEZ NASZ SALON

NAGROBKI NA UCZCZENIA BLISKICH

Posiadamy również różne wzory klepsydr, za pomocą których mogą Państwo poinformować o śmierci danej osoby. Ponadto proponujemy obrazki, na odwrocie których umieszczamy treść wybranej modlitwy i dane dotyczące pochówku.

Oferujmy Państwu nagrobki, z różnych rodzajów kamienia, a zaprojektowane przez nas pomniki z elementami rzeźby zdobyły uznanie w oczach Kupujących. Dla Klientów naszego Zakładu Pogrzebowego  oferujemy nagrobki granitowe w cenie 1500zł.

...Żal nasz bezmierny,
cicha łza się sączy,
ucichnie wtedy,
kiedy Bóg nas złączy...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.