WINDA POGRZEBOWA

POGRZEBY W SZCZECINIE Z WINDĄ POGRZEBOWĄ GRATIS

Zdajemy sobie sprawę, jak ważnym momentem jest ceremonia pogrzebowa, kiedy to myśli rodziny i przyjaciół skierowane są w stronę osoby zmarłej. Wszyscy uczestnicy pogrzebu chcą wyrazić swój głęboki szacunek i żal po starcie bliskiej osoby oraz pogrążyć się w zadumie. Dlatego tak istotne jest, aby ceremonia pogrzebowa przebiegła w należnej ciszy, pozwalającej na głębokie uczestniczenie w uroczystości.

WINDA POGRZEBOWA TO SPRAWNY PRZEBIEG CEREMONII

Zakład Pogrzebowy Heven w Szczecinie dysponuje nowoczesną windą pogrzebową umożliwiającą opuszczanie trumien do grobów ziemnych i grobowców.

film prezentujący działanie windy pogrzebowej

Jej praca jest bardzo cicha, więc w żaden sposób nie zakłóca uroczystości, a nawet przyczynia się do jej bardziej harmonijnego przebiegu. Wyposażona w kir maskujący elementy mechanizmu wpływa na estetyczny i godny pochówek.

...Odszedłeś cicho i bez pożegnania,
Jak ten, co nie chce swym odejściem smucić,
Jak ten, co wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić....

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.