ZGON W DOMU

CO ZROBIĆ GDY ŚMIERĆ NASTĘPUJE W DOMU?

W sytuacji gdy śmierć bliskiej osoby następuje w miejscu, gdzie ma stałej opieki lekarskiej tj. w domu konieczne jest wezwanie lekarza, który na podstawie osobiście wykonanych badań orzeknie zgon. Dla Państwa wygody polecamy zawiadomienie naszego Zakładu Pogrzebowego, a nasi pracownicy niezwłocznie podejmą się wszystkich koniecznych czynności. Zgłoszą informację o śmierci uprawnionemu do wystawianie karty zgonu lekarzowi, który po przybyciu stwierdzi zgon i wypisze protokół zgonu (kartę zgonu).

Następnie zakład pogrzebowy przewiezie zmarłego do chłodni miejskiej. Należy pamiętać, że nie można zlecić przewozu bez wcześniejszego stwierdzenia zgonu przez lekarza.

KONIECZNE FORMALNOŚCI DO WYKONANIA

Trzeba wykonać kilka kopii karty zgonu, ponieważ zawarte w niej informacje m.in. o przyczynie zgonu, są przydatne przy załatwianiu spraw spadkowych, w bankach czy innych instytucjach.  Z otrzymaną kartą zgonu i dowodem osobistym należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego. Co istotne należy iść do Urzędu właściwego ze względu na miejsce zgonu, a nie w miejscu zameldowania osoby zmarłej. Na podstawie przyniesionych dokumentów Kierownik Urzędu Cywilnego wystawi trzy akty zgonu (wyrobienie aktów zgonu można także zlecić zakładowi pogrzebowemu).

Z aktem zgonu możemy przystąpić do przygotowań pochówku osoby zmarłej i w tym celu skontaktować się z księdzem z parafii zmarłego oraz biurem Zakładu Pogrzebowego.

...Śmierć boli nie tych,
którzy odchodzą,
lecz tych, co wśród żywych pozostają...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.