CEREMONIE POGRZEBOWE

RÓŻNE RODZAJE POGRZEBÓW W SZCZECINIE

Zakład Pogrzebowy Heven w Szczecinie od wielu już lat świadczy usługi z zakresu organizowania pogrzebów. Nasze doświadczenie sprawia, że z pełnym profesjonalizmem i zrozumieniem podchodzimy do każdego zlecenia. Jesteśmy świadomi, że pośród nas żyją ludzie, którzy są wyznawcami innych religii niż rzymskokatolicka lub też odżegnują się od jakiejkolwiek wiary. Dlatego podejmujemy się organizacji nie tylko tradycyjnych pogrzebów w obrządku rzymskokatolickim, ale także pogrzebów świeckich i pogrzebów ludzi innych wyznań.

Ponadto dokonujemy kremacji i organizujemy pogrzeby z urną, z zachowaniem obowiązujących norm prawnych i etycznych.

ORGANIZUJEMY NASTĘPUJĄCE CEREMONIE POGRZEBOWE:

 • Pogrzeby tradycyjne

 • Kremacje i pogrzeby z urną

 • Pogrzeby świeckie

 • Pogrzeby innych wyznań

 • Inne rodzaje pogrzebów

ZAKŁAD POGRZEBOWY HEVEN TO PROFESJONALIZM I ZROZUMIENIE

Niezależnie od rodzaju obrządku usługi nasze świadczymy z indywidualnym podejściem do każdego Klienta, wysłuchując potrzeb rodziny zmarłego. W razie konieczności służymy radą i pomagamy w podejmowaniu przydatnych decyzji. Aby organizowane przez nasz pogrzeby w Szczecinie spełniały Państwa oczekiwania, świadczymy szereg bezpłatnych usług, np. przewóz limuzyną do miejsca ostatniego pożegnania.

Zapewniamy oprawę muzyczną i kwiaty dla najbliższych oraz mające wpływ na niezakłócony przebieg ceremonii: namiot chroniący przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i windę ułatwiającą złożenie trumny w grobie. Ufamy, że nasze zaangażowanie w przygotowanie ceremonii pogrzebowej Państwa bliskich, odzwierciedla się w jakości naszych usług.

...Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą.
Zostaniesz w naszych sercach najbliższą osobą...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.