KWIATY WIEŃCE I ARANŻACJE KWIATOWE

KOMPOZYCJE KWIATOWE NA GROBY

Kwiaty są nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej. Niezależnie od rodzaju obrządku żałobnicy starają się w ten sposób uczcić pamięć o osobie zmarłej. Zarówno podczas tradycyjnych uroczystości pogrzebowych wyznaniowych, jaki i świeckich oraz w przypadku kremacji kwiaty towarzyszą nam jako symbol szacunku dla zmarłych. Chcąc godnie pożegnać naszych bliskich, składamy na grobie różnorodne aranżacje kwiatowe.

ARANŻACJE Z KWIATÓW SPOSOBEM NA WYRAŻENIE EMOCJI

W naszym Zakładzie Pogrzebowym w Szczecinie oferujemy Państwu świeże i najwyższej jakości kwiaty, które przez długi czas będą ozdobą grobu. Nasi uzdolnieni pracownicy przygotują zgodnie z Państwa życzeniem lub według własnego pomysłu piękne wieńce i aranżacje kwiatowe, z wyjątkową precyzją i dbałością o szczegóły. Przykładamy wagę do tego, aby sporządzone przez nas wiązanki, wieńce czy stroiki były zgodne z Państwa oczekiwaniami.

...Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą.
Zostaniesz w naszych sercach najbliższą osobą....

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.