USŁUGI POGRZEBOWE

CEREMONIE I USŁUGI POGRZEBOWE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Wyznawana przez nasz Zakład Pogrzebowy zasada, że każdy człowiek, bez względu na reprezentowany światopogląd, pochodzenie czy wyznawaną religię zasługuje na godny pochówek, skłania nas do realizacji ceremonii pogrzebowych w dowolnych obrządkach i formach. Stąd w naszej ofercie usług prócz tradycyjnych pochówków znajdują się także pogrzeby świeckie - z udziałem mistrza ceremonii, pogrzeby osób innych wyznań oraz kremacje i pogrzeby z urną.

ZAKRES USŁUG POGRZEBOWYCH ŚWIADCZONYCH PRZEZ NASZ SALON

Niezależnie od rodzaju obrządku usługi nasze świadczymy z indywidualnym podejściem do każdego Klienta, wysłuchując potrzeb rodziny zmarłego. W razie konieczności służymy radą i pomagamy w podejmowaniu przydatnych decyzji. Aby organizowane przez nasz pogrzeby w Szczecinie spełniały Państwa oczekiwania, świadczymy szereg bezpłatnych usług, np. przewóz limuzyną do miejsca ostatniego pożegnania.

TRANSPORT ZWŁOK ORAZ EKSHUMACJE

Bez względu na to, w jakim miejscu doszło do śmierci bliskiej osoby, konieczne staje się przetransportowanie ciała, dlatego w ramach naszej działalności oferujemy także przewóz zmarłych osób.

Dysponujemy profesjonalnymi karawanami, a kompetentni pracownicy naszej firmy, zlecone zadania realizują sumiennie, z zachowaniem najwyższych standardów. Ponadto przyjmujemy zlecenia na przeprowadzenie ekshumacji.

...Żal nasz bezmierny,
cicha łza się sączy,
ucichnie wtedy,
kiedy Bóg nas złączy...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.