• Aranżacje kwiatowe na trumnę

  Aranżacje kwiatowe na trumnę

ARANŻACJE KWIATOWE NA TRUMNĘ

KOMPOZYCJE PODKREŚLAJĄCE WYJĄTKOWOŚĆ OSOBY ZMARŁEJ

Ażeby podkreślić nasz szacunek dla osoby zmarłej i nadać uroczystości pogrzebowej majestatycznego tonu, proponujemy Państwu udekorowanie trumny specjalnie przygotowanymi aranżacjami kwiatowymi.

W tej niełatwej sytuacji nie ma czasu i sposobności na sprawdzanie i sondowanie różnych firm. Zaufaj nam - niezawodnej i sprawdzonej przez wielu Klientów firmie pogrzebowej. O naszym profesjonalizmie świadczą opinie naszych usługobiorców zamieszone poniżej. Zachęcamy również do pozostawiania własnych komentarzy.

KWIATY NA OSTATNIĄ DROGĘ

Do wyboru są różnorodne gatunki kwiatów, które przybieramy dodatkowymi zielonymi roślinami typu asparagus oraz wstęgami lub innymi elementami florystycznymi. Formę i rozmiar całej kompozycji dostosowujemy do kształtu trumny, ażeby zachować odpowiednie proporcje. Powstałe aranżacje kwiatowe mocujemy do trumny, aby zapobiec jej zsunięciu się z wieka.

Dekoracje na trumnie będą uroczyście się prezentować podczas wystawienia w kaplicy i dodadzą uroczystego charakteru ostatniej drodze zmarłego.

...Zniknąłeś mi z oczu na wieczne sny,
Zostawiłeś mi smutek i gorzkie łzy...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.