WIĄZANKI POGRZEBOWE

WIĄZANKI POGRZEBOWE Z GWARANCJĄ JAKOŚCI I ŚWIEŻOŚCI

Pośród oferowanych przez nas aranżacji kwiatowych znajdują się wyjątkowe wiązanki pogrzebowe. Subtelne i skromne oraz bardziej reprezentacyjne, jednak wszystkie wykonane z wysokiej jakości kwiatów. Różnorodność gatunków i elementów florystycznych pozwalają na skomponowanie dowolnej wiązanki, odpowiadającej gustom naszych Klientów. Wszystkie zlecenia wykonujemy sprawnie i szybko, z gwarancją jakości i świeżości.

WIĄZANKI NA TEN SZCZEGÓLNY DZIEŃ POŻEGNANIA

Wiązanki pogrzebowe mimo mniejszych rozmiarów, są równie dekoracyjną formą okazania szacunku zmarłym.  Reprezentacyjne wieńce składane są zazwyczaj przez pogrążoną w żalu najbliższą rodzinę, skromniejsze wiązanki natomiast wybierane przez przyjaciół czy znajomych.

Kwiaty, jako atrybut ceremonii pogrzebowej mogą być ułożone w klasyczną wiązankę, z użyciem tradycyjnych gatunków kwiatów lub przybrać bardziej nowatorską formę. Dajemy Państwu szansę na wyrażenie swoich wspomnień i głębokiego żalu, wiązanką wykreowaną specjalnie na pogrzeb.

...To wielki ból, że Cię straciliśmy.
Pociesza nas pewność,
że zobaczymy się w niebie....

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.