ZGON W SZPITALU

POSTĘPOWANIE W PRZYPADKU ŚMIERCI W SZPITALU

Gdy zgon następuje w szpitalu, co oczywiste nie ma konieczności wzywania lekarza. Jednakże należy pamiętać, że ciało osoby zmarłej może być poddane sekcji zwłok. Jeśli chcemy tego uniknąć, a nie ma przeciwwskazań do odstąpienia od sekcji, należy napisać prośbę do dyrekcji szpitala.

CZYNNOŚCI URZĘDOWE I ORGANIZACJA POGRZEBU

Pozostałe formalności odbywają się analogicznie, jak w przypadku gdy do śmierci dochodzi w domu, tzn. z wystawioną kartą zgonu oraz dowodem osobistym udajemy się do Urzędu Stanu Cywilnego, celem uzyskania aktów zgonu. Pamiętać należy, aby skierować się do Urzędu mieszczącego się na terenie gminy w której doszło zgonu, a nie w miejscu zameldowania osoby zmarłej.

Po otrzymaniu trzech egzemplarzy aktu zgonu, które wystawia Kierownik Urzędu Cywilnego można przystąpić do przygotowań ceremonii pogrzebowej. Ustalamy szczegóły z księdzem oraz kontaktujemy się z biurem naszego Zakładu Pogrzebowego, które podejmie się załatwiania wszystkich niezbędnych czynności.

...Czasem cały świat oznacza mniej
niż jeden człowiek, którego brak...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.