WIĄZANKI NA FLORECIE

KOMPOZYCJE KWIATOWE NA FLORECIE

W ofercie naszego Zakładu znajdują się wiązanki na florecie, czyli specjalnym stelażu. Zastosowanie takiego rozwiązani umożliwia utworzenie bardziej rozbudowanych kompozycji. Specjalny uchwyt ułatwia jej przenoszenie, co jest szczególni istotne, kiedy zachodzi potrzeba samodzielnego doniesienia na miejsce pochówku.

Wiązanki na florecie mogą przybrać oryginalne kształty, dlatego ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Niezależnie od tego czy wybiorą Państwo tradycyjną formę wiązanki, czy zdecydują się na nieszablonową aranżację, gwarantujemy że wykonana będzie z wyjątkową starannością.

SŁUŻYMY RADĄ W DOBORZE ODPOWIEDNICH KWIATÓW

Decyzja o tym, z jakich kwiatów mamy wykonać wiązankę na florecie należy oczywiście do Państwa. Niemniej jednak służymy fachową poradą, które z gatunków są najbardziej trwałe i będą się dobrze prezentować w kompozycji.

Dołączamy do nich symboliczne szarfy, będące wyrazem naszych uczuć. Jednakże wiązanki na florecie mogą być składane na mogile nie tylko w dniu pogrzebu, ale w dowolnym czasie jako kompozycja nagrobna i wyraz naszej pamięci.

...To wielki ból, że Cię straciliśmy.
Pociesza nas pewność,
że zobaczymy się w niebie....

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.