POGRZEBY INNYCH WYZNAŃ

POGRZEBY DLA WYZNAWCÓW RÓŻNYCH RELIGII

Na terenie naszego kraju mieszkają osoby będące wyznawcami różnych religii. Naturalne jest, że za życia oczekują oni możliwości jej praktykowania, a po śmierci pochówku zgodnie z jej zasadami. Bezsprzecznie każdemu należy się pogrzeb respektujący ich wiarę.

Dlatego też nasz Zakład Pogrzebowy w Szczecinie bierze pod uwagę potrzeby wyznawców różnych religii i podejmuje się organizowania pogrzebów w różnych obrządkach.

HEVEN OTWARTY NA POTRZEBY INNYCH WYZNAŃ

Oferujemy pogrzeby w obrządku Prawosławnym, Żydowskim, Protestanckim, Świadków Jehowy oraz Muzułmańskim, Współpracujemy z osobami duchownymi powyższych wyznań, które to poprowadzą pochówek dla osób innej wiary z zachowaniem tradycji, wszystkich rytuałów i zwyczajów.

Organizowanie pogrzebów w Szczecinie, dla osób które nie podzielają ogólnie przyjętej wiary jest niejako naszym obowiązkiem wynikającym z zachowywanych przez nas norm i zasad.

...Jak trudno żegnać na zawsze kogoś,
kto jeszcze mógł być z nami...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.