POGRZEBY TRADYCYJNE

OSTATNIE POŻEGNANIE ZGODNIE Z TRADYCJĄ

Pogrzeb tradycyjny ziemny to wpisana w naszą tradycję, a tym samym najpopularniejsza forma pożegnania bliskiej osoby. Poprzedzony jest wystawieniem trumny ze Zmarłym w kaplicy, gdzie rodzina i przyjaciele mogą indywidualnie pożegnać się z ukochaną osobą.

Ceremonia pogrzebowa w obrządku rzymskokatolickim zaczyna się mszą, a następnie żałobnicy wraz z księdzem towarzyszą Zmarłemu w jego ostatniej drodze, podczas składania do grobu.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA POGRZEBÓW W SZCZECINIE

Nasi profesjonalni pracownicy przykładają szczególną wagę do harmonijnego przebiegu pochówku. To co warto wziąć pod uwagę urządzając tradycyjny pogrzeb, to wybór odpowiedniej trumny czy kwiatów. Korzystającym z naszych usług zapewniamy transport do miejsca pochówku oraz stosowną oprawę muzyczną.

Ponadto w razie konieczności służymy namiotem pogrzebowym chroniącym żałobników przed niekorzystną pogodą. Organizując pogrzeb w Szczecinie za pośrednictwem naszej firmy, mogą Państwo mieć pewność, że będzie przygotowany sprawnie i należycie.

...Twoja nagła i nieoczekiwana śmierć zostawia wielką pustkę w tych,
którzy Cię kochali.
W ich sercach będzie zawsze żywe Twoje wspomnienie...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.