PRZEWÓZ ZWŁOK

ZAKŁAD POGRZEBOWY HEVEN - PRZEWÓZ ZWŁOK W SZCZECINIE

Na liście oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Heven w Szczecinie usług, jest całodobowy transport zwłok. Przewozu zmarłych dokonujemy z każdego miejsca wskazanego przez Klientów - z domu, szpitala czy hospicjum.

W przypadku nagłej śmierci np. na skutek wypadku, ciało osoby zmarłej jest zabezpieczone przez prokuraturę i przewiezione do zakładu medycyny sądowej. Jednakże w każdej chwili, gdy tylko możliwe jest odebranie zwłok, oferujemy swoje usługi.

TRANSPORT OSÓB ZMARŁYCH NA TERENIE KRAJU

Zajmujemy się także przewozem zmarłych na terenie kraju. Usługę transportu osób zmarłych świadczymy o dowolnej porze. Wiemy w jak trudnej sytuacji się Państwo znajdują, szczególnie jeśli do śmierci bliskiej osoby doszło podczas rozłąki.  W związku z tym jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Sumienni pracownicy naszego Zakładu Pogrzebowego w Szczecinie w sposób odpowiedzialny i z zachowaniem wszystkich norm etycznych i prawnych dokonają transportu osoby zmarłej z dowolnego miejsca w kraju.

Samochody, jakimi dokonujemy transportu osób zmarłych spełniają wszystkie wymogi sanitarne i techniczne. Wyposażone są m.in. w zabezpieczenie uniemożliwiające przesuwanie się trumny, są dezynfekowane po każdorazowym przewiezieniu ciała i specjalnie oznakowane wskazując ich przeznaczenie.

OFERUJEMY MIĘDZYNARODOWY PRZEWÓZ ZWŁOK

Jeśli strata ukochanej osoby dotknęła Państwa podczas obecności w innym kraju, nasz Zakład Pogrzebowy oferuje międzynarodowy transport zwłok. Naszym priorytetem jest pomóc Państwu w tych trudnych chwilach, dlatego służymy poradnictwem i doświadczeniem w dokonaniu wszystkich koniecznych formalności związanych z przywiezieniem osoby zmarłej z zagranicy. W Państwa imieniu wystąpimy w urzędach polskich i zagranicznych oraz zadbamy o wszystkie ważne kwestie.

...Ty żyjesz, choć martwe Twe powieki,
bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.