NEKROLOGI I KLEPSYDRY

ZAWIADOMIENIE O ŚMIERCI BLISKIEJ OSOBY

Zakład Pogrzebowy Heven oferuje usługę zredagowania treści nekrologu informującego o śmierci Państwa bliskich, który ukaże się w wybranej gazecie (Kurier Szczeciński, Głos Szczeciński, Gazeta Wyborcza). Powinien zawierać informacje o mającej nastąpić ceremonii pogrzebowej, jej dacie, godzinie i miejscu.

W nekrologu można też zamieścić krótką wzmiankę odzwierciedlającą osobowość osoby zmarłej. W tych trudnych chwilach ciężko zebrać myśli, dlatego służymy pomocą w odpowiednim opracowaniu treści i dobraniu stosownych elementów graficznych.

INFORMACJA O MAJĄCEJ ODBYĆ SIĘ CEREMONII POGRZEBOWEJ

Zawiadomienie o śmierci bliskiej nam osoby należy do przykrych obowiązków rodziny. Oczywistym jest, że najbliższe grono powiadomione jest osobiście. Inaczej rzecz ma się z sąsiadami czy znajomymi. Informację taką do ogólnej wiadomości można przekazać za pomocą klepsydry zawieszonej na ścianie budynku, tablicy ogłoszeniowej osiedla, w przedsionku świątyni i w miejscu, gdzie zmarły często przebywał, aby wiadomość doszła do wszystkich zainteresowanych.

W Zakładzie Pogrzebowym Heven dysponujemy różnymi wzorami klepsydr ze stosownymi elementami graficznymi. Prócz treści standardowej zawierającej podstawowe informacje na temat mającego odbyć się pogrzebu, można umieścić także osobisty akcent.

 

...Ten którego opłakujemy,
nie jest nieobecny,
jego oczy promieniejące
chwałą odbijają się w naszych oczach pełnych łez...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.