PORADY I INFORMACJE

POMAGAMY W FORMALNOŚCIACH I KWESTIACH PRAWNYCH

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Heven w Szczecinie zdają sobie sprawę jak ciężkie momenty przeżywa rodzina po stracie najbliższej osoby. Mamy świadomość, jak trudno jest się poruszać w zawiłych przepisach, w związku z tym oferujemy pomoc w załatwieniu wszystkich koniecznych formalności.

Służymy szeroko pojętym doradztwem w zakresie niezbędnych czynności urzędowych, związanych m.in. z pozyskaniem zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS. W razie potrzeby nasza firma jest w stanie zapewnić Państwu także pomoc prawną.

ZAPEWNIAMY KONTAKT Z PSYCHOLOGIEM

Ponadto wyrażamy gotowość w udzieleniu Państwu wsparcie psychologicznego, tak potrzebnego kiedy dotyka nas strata kogoś bliskiego. Wiemy, że śmierć niesie ze sobą ogrom trudnych emocji i uczucie pustki, bez względu na to czy odejście bliskiej osoby nastąpiło nagle, czy mieliśmy czas na pożegnanie.

Dlatego oferujemy wsparcie psychologiczne mające na celu ukojenie, choć w pewnym stopniu, bólu jaki towarzyszy Państwu w tym trudnym czasie.

...Jesteś taką godziną, która już nie wróci,
stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady,
zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci
i wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.