ŚWIEŻE KWIATY NA POŻEGNANIE

KWIATY I WIEŃCE NA OSTATNIE POŻEGNANIE

Niezastąpionym elementem każdego pogrzebu są kwiaty wyrażające naszą pamięć o bliskich. Zakład Pogrzebowy w Szczecinie stara się pomóc Państwu w godnym pożegnaniu bliskich Waszemu sercu osób, zapewniając bezpłatnie dla najbliższej rodziny świeże kwiaty. Uczestnicy ceremonii mogą wrzucić je do grobu, jako symbol ostatniego pożegnania.

POGRZEBY W SZCZECINIE PEŁNE KWIATÓW

Zrozumiałe jest, że każdy chce godnie i z należytym szacunkiem pożegnać ukochaną osobę, która odeszła na zawsze. Dbamy o to, aby pogrzeby w Szczecinie zorganizowane za pośrednictwem naszego Zakładu pomogły w pewnej mierze znieść też ból rozstania tym, którzy pozostali.

Przyczynia się do tego świadomość, że osobę na której nam zależało pożegnaliśmy w sposób godny. Osobisty charakter uroczystości pogrzebowej wpływa także na zachowanie dobrych wspomnień o ukochanej osobie.

...Żegnając przyjaciela, nie płacz,
ponieważ jego nieobecność ukaże ci to,
co najbardziej w nim kochasz...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.