INNE RODZAJE POGRZEBÓW

CEREMONIA POGRZEBOWA NA MORZU

Zakład Pogrzebowy Heven w Szczecinie w ofercie pogrzebów posiada też takie, które nie są powszechnie stosowane. Polskie prawo zezwala na chowanie zmarłych poprzez zatopienie w morzu.

Na takie rozwiązanie decydują się marynarze i osoby związane z morzem, których wolą jest, aby miejscem ich spoczynku był akwen morski. Ponadto zgodnie ze zwyczajem, w ten sposób chowa się też osoby tragicznie zmarłe w morskich odmętach.

POGRZEB Z CEREMONIAŁEM WOJSKOWYM

Ponadto organizujemy pogrzeby z asystą wojskową, które mogą być realizowane dla żołnierzy zawodowych. Po otrzymaniu upoważnienia do występowania w imieniu rodziny zmarłego, podejmujemy się wszystkich koniecznych formalności związanych z pochówkiem z ceremoniałem wojskowym. Nasz Zakład Pogrzebowy w Szczecinie realizuje również zlecenia na pogrzeby z honorami dla osób zasłużonych, będące godnym uczczeniem ich pamięci.

POCHÓWEK W INNYM KRAJU

Jeżeli osoba zmarła wyraziła wolę pochowania poza granicami naszego kraju, pracownicy naszego zakładu podejmują działania zmierzające do przygotowania ceremonii pogrzebowej we wskazanym przez Państwa miejscu.

...Ty żyjesz, choć martwe Twe powieki,
bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.