NAGROBKI

NAGROBKI Z NAJLEPSZEGO GATUNKOWO KAMIENIA

W ofercie Zakładu Pogrzebowego Heven znajdują się nagrobki, które wykonujemy z najlepszych gatunków kamieni, pochodzących z krajów całego świata oraz rodzimych granitów i piaskowców. Wszystkie kamienie, z których wykonujemy nagrobki są wyjątkowo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju. Oferujemy nagrobki pojedyncze i rodzinne, grobowce oraz dziecięce. Posiadamy wiele gotowych wzorów, ale jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa pomnik według dowolnego projektu. Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty wyróżniają się rzetelnym wykonaniem, ciekawym wzornictwem oraz wysokogatunkowymi materiałami.

PAMIĘĆ O BLISKICH WYKUTA W KAMIENIU

Kiedy dotyka nas strata kogoś bliskiego, pragniemy w sposób szczególny uczcić pamięć o niej i dać wyraz naszym uczuciom. Oferowane przez nas nagrobki mogą być ozdobione rzeźbą: symbolem, postacią, ornamentem. Aby jakość naszych wyrobów była niezawodna, cały proces obróbki kamienia i końcowy montaż jest dokładnie nadzorowany. Nie chcemy zawieść Państwa oczekiwań, dlatego prócz doskonałej jakości naszych wyrobów, możemy zagwarantować szybką realizację zamówienia oraz korzystne ceny. Dla Klientów Zakładu Heven oferujemy nagrobki granitowe w cenie 1500zł.

Poniżej galerie nagrobków - proszę kliknąć w belkę z rodzajami nagrobków

GROBOWCE

NAGROBKI DZIECIĘCE

NAGROBKI RODZINNE

NAGROBKI POJEDYNCZE

NAGROBKI PROJEKTOWANE

...Ludzie są razem nie tylko wtedy,
gdy się znajdują obok siebie.
Z nami żyje także ten,
który odszedł, któregośmy pożegnali...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.