SAMOBÓJSTWO MORDERSTWO LUB WYPADEK

TRAGICZNE PRZYCZYNY ŚMIERCI

W sytuacji gdy do zgonu dochodzi w wyniku nieszczęśliwego wypadku, na skutek samobójstwa lub istnieje prawdopodobieństwo morderstwa, konieczne jest zawiadomienie Prokuratury. Zajmuje się policja wezwana przez pogotowie przybyłe na miejsce zdarzenia. Osoba zmarła ostaje przewieziona do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie poddana jest sekcji zwłok. Jest to niezbędne dla ustalenia przyczyny zgonu.

OTRZYMANIE ZGODY NA ORGANIZACJĘ POCHÓWKU

Aby odebrać ciało osoby zmarłej po sekcji zwłok konieczne jest uzyskanie zezwolenia od Prokuratury, która była obecna na miejscu zgonu. Tylko na podstawie tego zezwolenia Zakład Medycyny Sądowej może wydać ciało zmarłego do pochówku. Tutaj też uzyskamy kartę zgonu (zostanie ona wydana dopiero po przeprowadzeniu sekcji), z którą należy pójść do Urzędu Stanu Cywilnego znajdującego się na terenie, w którym doszło do śmierci, aby uzyskać akty zgonu.

W tym momencie można przystąpić do organizowania pochówku osoby zmarłej, przez Zakład Pogrzebowy, który dokona wszystkich niezbędnych procedur.

...Śmierć nie jest kresem naszego istnienia.
Żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach.
Albowiem to dalej my,
a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.