POGRZEBY KREMACYJNE

KREMACJE CORAZ POPULARNIEJSZĄ FORMĄ POGRZEBU

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w naszej ofercie usług znajdują się kremacje i pogrzeby z urną. Na taką formę pogrzebu decyduje się coraz więcej osób, na co wpływ ma kilka czynników.

Istotne znaczenie ma na pewno mniejszy koszt pogrzebu, a także ostatnia wola zmarłego. Niemały wpływ ma także stanowisko Kościoła, który zaakceptował tę formę pogrzebu i zezwala dziś na kremację zwłok.

SZEROKI WYBÓR URN W ZAKŁADZIE POGRZEBOWYM W SZCZECINIE

Ceremonia pogrzebowa z urną nie odbiega zasadniczo od przebiegu tradycyjnego pochówku. Najpierw odbywają się obrzędy pogrzebowe z ostatnim pożegnaniem w kościele, po czym po kremacji urnę z prochami składa się na cmentarzu w grobie lub niszy kolumbarium.

Pracownicy naszego Zakładu Pogrzebowego w Szczecinie pomagają w przygotowaniu wszystkich niezbędnych formalności związanych z organizacją kremacji, służąc swoim doświadczeniem oraz wsparciem. Dysponujemy szerokim wyborem urn.

 

...Twoja nagła i nieoczekiwana śmierć zostawia wielką pustkę w tych,
którzy Cię kochali.
W ich sercach będzie zawsze żywe Twoje wspomnienie....

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.