WIEŃCE POGRZEBOWE

GUSTOWNE WIEŃCE NA POGRZEBY W SZCZECINIE

Wieńce pogrzebowe oferowane przez nasz Zakład wykonujemy ze starannie dobranych gatunków kwiatów, łącząc je z dopasowanymi dekoracjami. Mocna konstrukcja i staranne wykonanie przekładają się na trwałość całej kompozycji. Elementem obowiązkowym każdego wieńca jest ozdobna szarfa, na której umieszczamy wybrany napis. Składa się on na wyrażenie uczuć jakie żywimy do zmarłego oraz łączących relacji czy pokrewieństwa.

WIEŃCE ATRYBUTEM CEREMONII POGRZEBOWYCH

Oferujemy gotowe wzory wieńców, ale możemy wykonać kompozycje zgodnie z Państwa sugestiami. Nasi Klienci chcąc uczcić w sposób szczególny pamięć o swoich bliskich, często decydują się na wybór ulubionych kwiatów osoby zmarłej. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i oczekiwania. Wysokogatunkowe kwiaty i dodatki w połączeniu z profesjonalizmem naszych florystów, pozwalają stworzyć wieńce, które w sposób wyjątkowy uczczą pamięć osób, które wyruszyły w swoją ostatnią podróż.

...Pokój Ci wieczny w cichej krainie,
Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie,
Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny
Pokój Ci wieczny...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.