PORADY

PRZYDATNE INFORMACJE

Śmierć bliskiej osoby zawsze jest dla nas zaskoczenie i niejednokrotnie nie wiemy, jakie działania należy przedsięwziąć, aby wszystko odbyło się zgodnie z prawem i obowiązującymi przepisami. Dlatego staramy się pomóc w tych pełnych bólu chwilach i oddajemy w Państwa ręce poradnik mający na celu wskazanie kolejności działań.

JAK NALEŻY POSTĄPIĆ W POSZCZEGÓLNYCH SYTUACJACH

JESTEŚMY DO PAŃSTWA USŁUG

Śmierć bliskiej osoby zawsze jest traumatycznym przeżyciem i wiąże się z silnymi emocjami, przez które trudno jest nam podjąć się wykonania jakichkolwiek czynności. W związku z tym jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze i służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. Jeżeli wyrażą Państwo wolę, abyśmy w Waszym imieniu podjęli się wskazanych czynności urzędowych i formalności, natychmiast rozpoczniemy konieczne działania. Wystarczy, że wystawią nam Państwo stosowne upoważnienie.

...Ten którego opłakujemy,
nie jest nieobecny, lecz tylko niewidoczny,
jego oczy promieniejące chwałą odbijają się
w naszych oczach pełnych łez...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.