ODZIEŻ POGRZEBOWA

KONFEKCJA DLA WYRUSZAJĄCYCH W SWOJĄ OSTATNIĄ PODRÓŻ

W naszym Salonie mogą Państwo wybrać ubiór pogrzebowy, w jakim chcą pochować zmarłego. Dysponujemy garderobą męską i damską. Naturalne jest, że pragniemy aby ukochana przez nas osoba, która wyrusza w swoją ostatnią podróż, wyglądała godnie.

Dlatego wśród naszych propozycji odnajdą Państwo eleganckie garnitury dla panów i twarzowe garsonki lub gustowne zestawy spódnic i bluzek dla pań. Wszystkie w stonowanych kolorach, oddających powagę chwili.

GARDEROBA POGRZEBOWA I NIEZBĘDNE DODATKI

Uzupełnieniem stroju pogrzebowego są: buty, bielizna, rajstopy lub skarpety oraz krawaty. Proponowana przez nas garderoba dostępna jest w różnych rozmiarach. Odpowiednia także dla osób, które miewają problem z doborem odpowiedniego ubioru ze względu na nietypowy rozmiar. Zapraszamy do naszego Zakładu, gdzie oferowane przez nas konfekcja prezentowana jest na manekinach.

...Ty żyjesz, choć martwe Twe powieki,
bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.