POGRZEBY ŚWIECKIE

POGRZEBY W SZCZECINIE Z UDZIAŁEM MISTRZA CEREMONII

Podczas naszej długoletniej działalności zaobserwowaliśmy, że jest zapotrzebowanie na pogrzeby świeckie, które preferowane są przez ateistów czy agnostyków. Uważamy, że sprawą niezwykle ważną jest uszanowanie woli osoby zmarłej. Dlatego pogrzeby w Szczecinie organizowane przez nasz Zakład, mogą mieć charakter świecki i odbywać się z udziałem mistrza ceremonii.

Przebieg pogrzebu świeckiego nie mieści się w określonych ramach, opiera się bowiem na indywidualnym scenariuszu powstałym zgodnie z oczekiwaniami żałobników.

CEREMONIA POGRZEBOWA ZE WSPOMNIENIEM O ZMARŁYM

Ważnym akcentem jest wspomnienie osoby zmarłej wygłoszone przez mistrza ceremonii. Świecka uroczystość pogrzebowa kończy się przejściem na cmentarz, gdzie ma miejsce pożegnanie ze zmarłym i złożenie do grobu. Istotny jest także dobór akcesoriów funeralnych, bez symboli religijnych.

Zakład Pogrzebowy Heven w Szczecinie zapewnia profesjonalnego mistrza ceremonii, który zadba o odpowiedni przebieg pogrzebu.  Dołoży starań, aby rodzina i przyjaciele zmarłego poczuli pocieszenie i otuchę w tych ciężkich chwilach.

...Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą,
lecz tych, co wśród żywych pozostają...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.