ZAŁATWIANIE FORMALNOŚCI

BEZPŁATNIE ZAŁATWIAMY SPRAWY URZĘDOWE ZUS, KRUS, ITP.

Gdy odchodzi bliska osoba trudno zająć się wszystkimi koniecznymi formalnościami. Nasz Zakład Pogrzebowy w Szczecinie wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich Klientów, oferując pomoc w uporaniu się z wszystkim koniecznymi czynnościami urzędowymi i związanymi z organizacją pogrzebu.

Po dostarczeniu nam niezbędnych dokumentów i wystawieniu upoważnienia w Państwa imieniu podejmiemy się działań w kierunku uzyskania aktu zgonu czy zasiłku pogrzebowego ZUS lub KRUS.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA I WSPARCIE

Ponadto oferujemy kompleksową obsługę w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej. Pomożemy w ustaleniu daty i godziny pogrzebu oraz wyborze miejsca na cmentarzu. Organizując pogrzeby w Szczecinie za naszym pośrednictwem mogą Państwo także umieścić nekrolog w wybranej szczecińskiej gazecie (Kurier Szczeciński, Głos Szczeciński, Gazeta Wyborcza).

W sytuacji, gdy zorganizowanie pochówku dotyczy osób nieposiadających ubezpieczenia, oferujemy możliwość rozłożenia kosztów pogrzebu na raty. Dla Państwa wygody dajemy możliwość ustalenia wszelkich formalności w miejscu zamieszkania.

...Żal nasz bezmierny,
cicha łza się sączy,
ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy....

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.