RAMKA NAGROBNA

ZAKŁAD POGRZEBOWY HEVEN OFERUJE RAMKI NAGROBNE

Biorąc pod uwagę fakt, że postawienie kamiennego pomnika może być wykonane, dopiero w rok po terminie pogrzebu, aby nie zaistniało ryzyko zapadnięcia się ziemi, oferujemy Państwu rozwiązanie zastępcze jakim są ramki nagrobne.  Pozwalają one utrzymać odpowiedni kształt mogiły i wpływają korzystnie na wygląd grobu. Oferowane bezpłatnie przez nasz Zakład Pogrzebowy w Szczecinie ramki wykonane są z drewna, wzmocnione okuciami chromowymi.

RAMKI NAGROBNE UTRZYMUJĄ KSZTAŁT MOGIŁY

Stanowią estetyczne zabezpieczenie przed osuwaniem się ziemi, ułatwiając tym samym opiekę nad grobem. Dzięki takiemu rozwiązaniu można poczekać stosowną ilość czasu na postawienie kamiennego pomnika, którego przedwczesne postawienie grozi uszkodzeniem i narażeniem na dodatkowe koszty. Osoby, które organizują pogrzeby w Szczecinie mogą liczyć na nasze pełne zrozumienie i dostosowanie usług do potrzeb i oczekiwań.

...Umarłych wieczność dotąd trwa,
dokąd pamięcią im się płaci...

HEVEN - POGRZEBY W SZCZECINIE NAJWYŻSZEJ KLASY

HEVEN Zakłady Pogrzebowe
bogata oferta usług funeralnych

Sprawą najwyższej wagi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Państwa jest godne pożegnanie osoby, która tak wiele znaczyła. Dlatego jesteśmy otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji ceremonii pogrzebowej. Jednakże gotowi jesteśmy także podzielić się naszym doświadczeniem i pomóc w podjęciu koniecznych decyzji gwarantując, że mamy na uwadze Państwa uczucia i potrzeby. Aby nie zawieść pokładanego w nas zaufania, oferta naszych Zakładów Pogrzebowych w Szczecinie jest bardzo rozbudowana, bowiem tylko w ten sposób możemy być naprawdę skuteczni. Prócz organizacji ceremonii w różnych obrządkach, oferujmy także usługę miejscowego, krajowego i międzynarodowego transportu zwłok oraz ekshumacje. Posiadamy także szeroki asortyment akcesoriów funeralnych. Dokładamy starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.

DANE DO KONTAKTU:
Salon usług pogrzebowych Horus
 • ul. Ku Słońcu 22a
  71-073 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00

  ul. Goleniowska 25a (przy ABA meble)
  70-840 Szczecin - Dąbie
  Tel. 91 469 28 53

  ul. Poległych 1
  70-776 Szczecin
  Tel. 91 887 85 00
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Całodobowy kontakt:
  Tel. kom. 602 365 109
USŁUGI POGRZEBOWE

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

TRUMNY URNY I AKCESORIA

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.

Copyright © 2023 www.heven.szczecin.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.